Видео Архив

Излъчвания на живо - Архив

Контролна среща: Литекс (Ловеч) vs. Дунав (Русе) 22.06.2022 г.

Контролна среща: Дунав (Русе) vs. Добруджа Добрич 18.06.2022 г.

XXVI кръг: Дунав (Русе) vs. Спартак II Варна 28.05.2022 г.

XXV кръг: Лудогорец III (Разград) vs. Дунав (Русе) 21.05.2022 г.

XXIV кръг: Ботев (Нови пазар) vs. Дунав (Русе) 14.05.2022 г.

XXIII кръг: Дунав (Русе) vs. Черноломец (Попово) 8.05.2022 г.

XXII кръг: Волов (Шумен) vs. Дунав (Русе) 30.04.2022 г.

XXI кръг: Дунав (Русе) vs. Светкавица (Търговище) 16.04.2022 г.

XX кръг: Доростол (Силистра) vs. Дунав (Русе) 09.04.2022 г.

XIX кръг: Дунав (Русе) vs. Спортист 98 (Тервел) 2.04.2022 г.

XVIII кръг: Спортист (Г. Тошево) vs. Дунав (Русе) 26.03.2022 г.

XVII кръг: Дунав (Русе) vs. Черноморец (Балчик) 19.03.2022 г.

XVI кръг: Локомотив (Русе) vs. Дунав (Русе) 12.03.2022 г.

Купа на АФЛ - Зонален финал: Волов Шумен vs. Дунав Русе

XV кръг: Дунав (Русе) vs. Устрем (Дончево) 05.03.2022 г.

Контрола: Дунав (Рс) - Прогресул Спартак (Букурещ) 20.02.2022 г.

Контролна среща: Етър (В. Търново) - Дунав (Русе) 12.02.2022 г.

Контролна среща: Черно море (Варна) - Дунав (Русе) 09.02.2022 г.

Контролна среща: Дунав (Русе) - Янтра (Габрово) 05.02.2022 г.

Контролна среща: Дунав (Русе) - Добруджа (Добрич) 22.01.2022 г.

Дунав (Русе) - Устрем (Дончево) 28.11.2021 г.

Спартак 1918 2 (Варна) - Дунав (Русе) 19.11.2021 г.

Дунав (Русе) - Лудогорец III (Разград) 13.11.2021 г.

Дунав (Русе) - Ботев (Нови Пазар) 06.11.2021 г.

Дунав (Русе) - Черноломец (Попово) 30.10.2021 г. - Контрола

Черноломец (Попово) - Дунав (Русе) 24.10.2021 г.

Черноломец

Дунав (Русе) - Волов (Шумен) 16.10.2021 г.

Волов Шумен

Светкавица (Търговище) - Дунав (Русе) 09.10.2021 г.

Търговище

Дунав (Русе) - Доростол (Силистра) 02.10.2021 г.

Доростол Силистра

Септември (Тервел) - Дунав (Русе) 26.09.2021 г.

tervel

Дунав (Русе) - Локомотив (Русе) 19.09.2021 г.

Локомотив Русе

Дунав (Русе) - Спортист (ГТ) 11.09.2021 г. - част 2

Спортист Г. Тошево

Дунав (Русе) - Спортист (ГТ) 11.09.2021 г. - част 1

Спортист Г. Тошево

Черноморец (Балчик) - Дунав (Русе) 8.09.2021 г.

Купа на България: Дунав (Русе) - Марица (Пд) 4.09.2021 г.

марица

Дунав (Русе) - Черно море (Варна) 1.09.2021 г.

черноморе

Устрем (Дончево) - Дунав (Русе) 22.08.2021 г.

Дунав (Русе) - Progresul 05 (Букурещ) 07.08.2021 г.

progresul05

Дунав (Русе) - Progresul - Spartac (Букурещ) 04.08.2021 г.

Дунав (Русе) - FCSB II (Букурещ) 31.07.2021 г.

Дунав U17 (Русе) - Локомотив U17 (София) 13.06.2021 г.

XXVII кръг СИ Трета лига: Дунав (Русе) - Шумен 2007 15.05.2021 г.

Купа АФЛ - Полуфинал: Дунав (Русе) - Марек (Дупница) 12.05.2021 г.

XXVI кръг СИ Трета лига: Дунав (Русе) - Устрем (Дончево) 05.05.2021 г.

XXV кръг СИ Трета лига: Черноломец (Попово) - Дунав (Русе) 01.05.2021 г.

popovo

XXIV кръг СИ Трета лига: Дунав (Русе) - Доростол (Силистра) 24.04.2021 г.

XXIII кръг СИ Трета лига: Светкавица (Търговище) - Дунав (Русе) 17.04.2021 г.

XXII кръг СИ Трета лига: Дунав (Русе) - Черноморец (Бч) 10.04.2021 г.

дунав черноморец балчик април 21

XX кръг СИ Трета лига: Септември (Тервел) - Дунав (Русе) 27.03.2021 г.

Зонален финал за Купата на АФЛ: Дунав (Русе) - Черноморец (Балчик) 21.03.2021 г.

XIX кръг СИ Трета лига: Спартак (Варна) - Дунав (Русе) 14.03.2021 г.

XVII кръг СИ Трета лига: Спортист Генерал Тошево - Дунав (Русе) 3.03.2021 г.

XVI кръг СИ Трета лига: Дунав (Русе) - Ботев (Нови Пазар) 27.02.2021 г.

Контрола: Дунав (Русе) - Младост (Е. Йосиф) 20.02.2021 г.

Контрола: Дунав (Русе) - Етър II (В. Търново) 16.02.2021 г.

Контрола: Дунав (Русе) - Янтра (Полски Тръмбеш) 10.02.2021 г. Част 1

Контрола: Дунав (Русе) - Янтра (Полски Тръмбеш) 10.02.2021 г. Част 2

Контрола: Дунав (Русе) - Спартак (Плевен) 06.02.2021 г.

Контрола: Дунав (Русе) - Шумен 2007 30.01.2021 г.

Контрола: Дунав (Русе) - Дунав (Сливо поле) 23.01.2021 г.

Дунав (Русе) - Лудогорец 3 (Разград) 25.11.2020 г.

Интер (Добрич) - Дунав (Русе) 21.11.2020 г.

Шумен 2007 - Дунав 7.11.2020 г.

Устрем (Дончево) - Дунав (Русе) 25.10.2020 г.

Дунав (Русе) - Черноломец (Попово) 21.10.2020 г.

Излъчвания на живо - Юноши

U17 Дунав - Спартак Вн 8.11.2020 г.

U15: Дунав - Спартак Вн 8.11.2020 г.

Репортажи, тренировки, други

Физическа подготовка в домашни условия 14.01.2021 г.

Светкавични два гола дадоха аванс на Дунав 1.11.2020 г.