90'+3'

Край на мача.
Дунав загуби от Добруджа в първата си контрола в иначе равностоен двубой.

85'

Опасно центриране след корнер и удар към вратата на Добруджа, но топката мина встрани от вратата.

75'

Нови смени в Дунав. Влизат Радослав Великов и Кристиян Маринов на мястото на Кристиан Върбанов и Василен Марков.

62'

Нова поредица смени в Дунав. Излязоха Мартин Костадинов, Денислав Минчев, Александър Кирилов и Георги Вълчев. Влизат Теодор Костов, Дани Бонев, Йордан Димитров и Албер Силвиев.

60'

Пропуск за Дунав.

Мартин Костадинов стреля от пряк-свободен удар, но изпусна изгоден шанс.

45'

Поредица от смени в отбора на Дунав. В игра влязоха Винченцо Ангелов, Георги Вълчев, Станислав Вълчев, Дани Братоев и Преслав Петков.
Напуснаха Цветелин Енчев, Кристиян Господинов, Диян Димов, Мартин Петков и Кристиан Тасков.

45'

Начало на второто полувреме.

45'+3'

Дунав - Добруджа 0:1.

Край на първото полувреме след равностойна игра. В мача има малко чисти положения, като куриозното е, че по-добрите са за отбора, който изостава в двубоя. Всичко това се случва обаче без да има видима доминация за нито един от двата тима.

42'

УНИКАЛЕН ПРОПУСК!
Александър Кирилов от Дунав получи прострелно центриране в малкото наказателно поле, но пропусна уникален шанс да изравни. Това беше от онези положения, които футболните специалисти определят като задължителни за реализация.

Може да се каже и първото наистина чисто голово положение в един иначе равностоен двубой.

29'

Първо интересно положение и за Дунав. Мартин Петков излезе на хубаво положение, но не успя да засече топката във вратата.

25'

Без интересни моменти след попадението на Добруджа.

15'

ГОЛ ЗА ДОБРУДЖА!
Голмайстор: 17. Мартин Милушев

10'

Няма сериозни положения в мача в първите 10 минути на двубоя. Единственият по-сериозен набег до този момент бе за Дунав, който завърши с центриране на Кристиан Тасков, но нищо интересно пред вратата на гостите.

Иначе динамичен и бърз футбол от двата отбора, което е предпоставка за по-интересни моменти по-нататък в срещата.

1'

Начало на мача

0'

Съдийската тройка

Ивелин Занев (гл. съдия)
Кристиян Георгиев (страничен)
Стефан Кръстев (страничен)

0'

Съставът на гостите от Добрич също е наличен. Искаме да обърнем внимание на нападението на дбруджанци, което през пролетта беше едно от най-добрите в групата. Не бе случайно, че Андриан Димитров и Денислав Ангелов привлякоха вниманието на не един и два отбора. Именно на тяхг

0'

Идеално е времето за игра, както и теренът на Градския стадион в Русе. Температурата в Русе е 25 градуса в момента с лек вятър. Влажността е 42%. Идеално време за двата отбора.

0'

Стартов състав

Стартовият състав на русенци е вече наличен. В него личат три нови имена спрямо миналия сезон - тези на Мартин Костадинов, Мартин Петков и Денислав Минчев.

0'

Здравейте,
Добре дошли в нашия "Мач център". Днес ще проследим за Вас срещата между Дунав и Добруджа. Видео репортаж с най-интересното от мача, както и пълен запис на срещата ще публикуваме веднага след края на двубоя.